Fishing Trip - pobyt v kempu

 

Přijíždíme do kempu u jezera Postil Lake. Leží v horách nedaleko Kelowny, uprostřed hlubokých lesů. Naše obavy s přibývajícím sněhem sílí. Přesto, že je půlka května, jezero je zamrzlé:-( Leží ve výšce 1375m.

Rozhodli jsme se prozkoumat okolní jezera, zda jsou taky pod ledem. Pěší tůra bahnem a sněhem v teniskách a kraťasech není to pravé ořechové. Slunce praží, zima není, ale nohy v mokrejch teniskách zrovna nejásají. Vracíme se do kempu a hledáme okolní jezera na mapě. Jedno je celkem blízko, ale po předchozí zkušenosti se rozhodneme jet na průzkum autem. Je to jen 15 min jízdy od kempu. Cesta je ovšem samá díra, bahno, sníh a led. Jízda jak na tankodromu;) Jsme úspěšní. Jen o 100m níže než je náš kemp jsme našli jezero zamrzlé jen z jedné třetiny. Vracíme se nabrat síly. K obědu děláme steaky. Posilnění vyrážíme na rybičky. Podařilo se nám bez úhony dostat lodě a vše potřebné k jezeru. První lekce rybaření může začít;))

Po hodině brázdění jezera se ze mě stává rybář!!8-) Chytila jsem Duhového pstruha (Rainbow trout). Na místní poměry to byl docela macek, 34 cm na délku;) Byla to jediná ryba, co jsme chytili. Že by štěstí začátečníka?;)

Mise Fishing je splněna:)

 1 2 3 4Next
BACK to rencaw's albums
Become a fan! Follow rencaw and receive an email every time rencaw uploads new images!