Gródek itd.

 

1. Radziecka Baza Rakietowa, bunkry. Urokliwy las, porośnięty soczysto zielonym mchem. I mnóstwo pozostałości stacjonujących tam niegdyś jednostek wojsk radzieckich. Bunkry, wyrzutnie, budowle których przeznaczenia nie sposób odgadnąć. Ogrom tego, co tam zbudowano, przeraża ale i fascynuje.
2. Gródek - tak brzmi oficjalna nazwa miejscowości do której dość ciężko dotrzeć. Klimat niczym z filmu Silent Hill... Opuszczone budynki, zniszczone czasem i zapomnieniem. Jednak przechodząc poprzez mieszkania, czuć pewną aurę... Tego, że ktoś tu mieszkał, żył..., że tutaj właśnie jest kawałek ludzkiej historii.
Zdjęcia posegregowane chronologicznie.

***Wszystkie materiały na tej stronie, w tym zdjęcia są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć bez powiadamiania i uzyskania zgody od właściciela. Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w ten czy inny inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione.

Krystyna G.

 1 2 3Next
BACK to albumy Yshia
Become a fan! Follow Opuszczone_miasto and receive an email every time Opuszczone_miasto uploads new images!